Ryby-špeciality
Ryby-špeciality
Ryby-špeciality
rybyspeciality.sk
rybyspeciality.sk
rybyspeciality.sk

Aphrodite-kúpele, Rajecké Teplice

Aphrodite-kúpele, Rajecké Teplice

Snaha posúvať sa neustále dopredu službami a kvalitou je ich veľkou devízou. Spoločnosť Aphrodite Rajecké Teplice prechádza momentálne veľkou rekonštrukciou a to doslova. Od ubytovania cez SPA až po gastronómiu. Nový jedálny lístok, ktorý čoskoro uzrie svetlo sveta, bude zostavený z tých najčerstvejších surovín v trende modernej gastronómie. Široký výber zo sladkovodných rýb budete mať čoskoro možnosť ochutnať v príjemnom prostredí Rybárskej Bašty. Ryby budú dodávané v maximálnej čerstvosti a kvalite. Pred spustením nového jedálneho lístka, uskutočníme školenie pod vedením Ing. Petra Martáka na tému: Kvalita a druhy čerstvých sladkovodných rýb. Školenie sa uskutoční 16.4.2013.

Tešíme sa a držíme palce celému tímu spoločnosti v ich snahe a plánoch.

http://www.spa.sk/sk/gastronomia

 

Prednáška prebehla v pohodovej atmosfére. Bola venovaná najmä sladkovodným rybám ako: šťuka,sumec,zubáč,pstruh, kapor a jeseter. Prednáška bola zameraná na kvalitu, spôsoby spracovania, spôsoby skladovania a detalnejší výklad o konkrétnych druhoch. Taktiež sme našu pozornosť zamerali na pstruha, kvalitu pstruha podľa krajiny pôvodu, spôsobu chovu a iné.

Po prednáške sme názorne predviedli rôzne spôsoby filetovania daných rýb a spôsob vykostenia po tepelnej úprave. Každý z účastnených mal možnosť vyskúšať si filetáciu v praxi.

Ďakujeme zúčastneným zamestnancom Rybárskej bašty o prejavený záujem a držíme palce pri realizácii nového jedálneho lístka.

 

Petrov zdar.

 

Späť.